Život a práca v Európe II

22. 10. 2019 Nezařazené Aktuality - archiv

Zahraničná odborná prax študentov OA z Prešova

Školstvo

Žiaci 4. ročníka sa tento rok zúčastnili na zahraničnej odbornej praxi na Malte v rámci projektu Život a práca v Európe II, ktorý financuje Európska únia.  Svoju prax absolvovali v dňoch 9. septembra 2019 až 4. októbra 2019. Okrem práce spoznávali aj kultúru a miesta na Malte a zlepšovali svoje jazykové zručnosti.

  • Marek Batík (IV. A)

„Počas mojej praxe som pôsobil v Marina Sliema hoteli. Kolektív bol dobrý a môj mentor bol veľmi milý. Anglicky jazyk som si zdokonalil hlavne v hovorovej reči. Práca ma veľmi bavila. Krajina bola veľmi pekná a výborne tam varili.  Som vďačný Erasmu za túto príležitosť. Ak by som mal možnosť sa ešte raz zúčastniť na praxi, tak by som neváhal."

  • Diana Pivovarníková (IV. A)

„Myslím si, že to bola dobrá skúsenosť. Som rada, že som vďaka Erasmu mohla spoznať ďalšiu krajinu a nových ľudí."

  • Klaudia Timková (IV. A)

„Bola to dobrá príležitosť zlepšiť si nielen angličtinu, ale aj získať prvé pracovné skúsenosti. Ďakujem Erasmu za túto príležitosť."

  • Vladislav Fabian (IV. B)

„Počas tejto odbornej praxe som pracoval v ST JAMES HOSPITAL, kde som sa stretol s veľmi príjemným kolektívom. Zlepšil som sa hlavne v hovorovej reči a spoznal som veľa pekných miest. Bola to veľmi dobrá skúsenosť a som vďačný za túto príležitosť. Ak by sa naskytol v budúcnosti podobný projekt s Erasmom, určite by som chcel byť jeho súčasťou."

Fotogaléria:

!INCLUDE(/components/gallery/gallery.jsp, dir=/images/gallery/aktuality/oa_bj/2019_malta, recursive=false, orderBy=title, orderDirection=asc, thumbsShortDescription=false, shortDescription=false, longDescription=true, author=false, style=prettyPhoto)!

V Prešove 22. 10. 2019

Najčítanejšie správy

Jednoduchšie manažovanie projektov miest a obcí vďaka nástroju RISK
24. 5. 2024
Na zdravotníckej škole môže vzniknúť Centrum simulačnej medicíny
22. 5. 2024
PSK chce vybudovať nové špecializované zariadenie pre autistov
22. 5. 2024
Sociálni podnikatelia diskutovali o zamestnávaní ľudí zo znevýhodneného prostredia
22. 5. 2024
Poslanci PSK rozdelili 1,43 mil. eur cez dotácie
20. 5. 2024
Referent pre oblasť územného plánovania
17. 5. 2024